MENU

Asortyment grill / ogród

  • You are here
  • MainPage
  • Asortyment grill / ogród

Asortyment grill / ogród


Podpałka żelowa – zapachowa do grilla i kominków

Rozpałka produkowana jest wyłącznie z naturalnych składników na bazie alkoholi. Nie zmienia smaku przyrządzanych potraw, ponieważ nie zawiera w swym składzie parafiny. Pakowana jest w butelki z tworzywa sztucznego, zamykane bezpiecznym korkiem. 

Pojemność: 0,5 dm3 oraz 1,0 dm3Podpałka parafinowa

Podpałka parafinowa jest nowoczesnym wyrobem, którego przeznaczeniem jest utrwalenie rozpalania grilli, kominków oraz pieców na drewno lub węgiel drzewny. To produkt o wysokiej jakości oraz wyjątkowych właściwościach użytkowych. 

Pojemność: 0,5 dm3 oraz 1,0 dm3Węgiel drzewny / brykiet

Węgiel drzewny to najbardziej popularne paliwo do grilla. Nasz produkt powstaje z najwyższej jakości surowca twardych drzew liściastych tj. grab, buk, dąb, olcha. Produkowany jest przy użyciu nowoczesnych i ekologicznych metod wypału zgodnie z normą DIN EN 1860-2

Jednostka miary: 2,5 kgOlej parafinowy do lamp

Olej przeznaczony jest do lamp olejowych i naftowych. Spala się łagodnym, jasnym i niekopcącym płomieniem. 

Pojemność: 0,5 dm3 oraz 1,0 dm3Paliwo do fonde i woke

Paliwo ekologiczne. Produktami spalania są: dwutlenek węgla i para wodna. Skomponowane na bazie czystych surowców naturalnych, tj. alkohol etylowy oraz naturalny zagęstnik, występujący w konsystencji gęstego żelu. Dzięki unikalnej formule zagęszczania alkoholu, idealnie spełnia swoje zadanie jako paliwo do podgrzewania potraw w palnikach do Fondue i Woke.

Pojemność: 0,5 dm3 oraz 1,0 dm3Paliwo do biokominków

Specjalny płyn do stosowania w kominkach jako ekologiczne źródło energii. Uzyskane z biologicznego alkoholu, spala się całkowicie, nie wydzielając zapachu ani dymu. Dodatkową zaletą biopaliwa jest brak sadzy czy popioły, które powstają przy paleniu w tradycyjnych kominkach.  

Pojemność: 1,0 dm3 oraz 3,0 dm3Olej do pochodni

Olej bezbarwny przeznaczony do świec, pochodni oraz zniczy, nie kopci i spala się delikatnym płomieniem. Dzięki zaś temu, że jest wytworzony na bazie naturalnych surowców, jest bezpieczny dla środowiska. Można go stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. 

Pojemność: 0,5 dm3 oraz 1,0 dm3Olej parafinowy “i komar nie bzyka”

Olej parafinowy z dodatkiem olejków aromatycznych odstraszający owady. Stosowany do pochodni, lamp i zniczy. Zapewnia spokój podczas letnich wieczorów.  

Pojemność: 0,5 dm3 oraz 1,0 dm3Podpałka biała

Produkt przeznaczony do rozpalania ognia w kominku i piecu. Podpałka jest produkowana z wysokiej jakości komponentów gwarantujących wysoką wydajność, skuteczność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Eleganckie i wygodne w użyciu opakowanie tekturowe skutecznie zabezpiecza podpałkę przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. 

Jednostka miary: 1 taflaPodpałka ekologiczna

Podpałka ekologiczna to w pełni bezpieczny produkt inicjujący zapłon wytwarzany z płyty drewnianej nasączonej wysokiej klasy parafiną. 

Jednostka miary: 1 taflaPłyn do czyszczenia grilla i kominka

Płyn ten został przeznaczony do usuwania silnych zabrudzeń z grilla i kominka. Dobrze nadaje się do usuwania tłuszczu oraz sadzy z szyb i powierzchni metalowych.

Pojemność: 0,5 dm3