MENU

Chemia gospodarcza

  • You are here
  • MainPage
  • Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza


Denaturat

Jest to nadal najbardziej popularny środek do mycia i odtłuszczania oraz dezynfekcji. Produkowany na bazie alkoholu etylowego skażonego w postaci barwnej lub bezbarwnej. Najczęściej sprzedawany jest w lekkiej butelce z tworzywa sztucznego. 

Pojemność: 0,2 dm3 , 0,5 dm3  oraz  5,0 dm3Odświeżacze powietrza

Odświeżacze powietrza z atomizerem dla wszystkich którzy cenią sobie długotrwałe i przyjemne zapachy. Subtelna kompozycja zapachowa neutralizuje i pochłania wszelkie niepożądane zapachy. Sprawia, że wnętrza wypełnia długo utrzymująca się aromatyczna woń.

Pojemność: 0,5 dm3Płyn do szyb

Płyn do czyszczenia i nabłyszczania luster, szyb, płytek ceramicznych i innych powierzchni szklanych. Dzięki wyjątkowo silnie skoncentrowanym składnikom usuwa nawet najtrwalszy, zaschnięty brud, kurz i tłuste plamy. Pozostawia efekt błyszczących, krystalicznie czystych powierzchni. 

Pojemność: 0,5 dm3 Woda zapachowa do żelazek

Nadaje prasowanym ubraniom aromatyczny zapach oraz dodatkowo działa jak delikatny odkamieniacz, albo raczej płyn chroniący przed powstawaniem kamienia w żelazku. Głównym składnikiem jest woda destylowana. Wodę zapachową można stosować do wszystkich żelazek posiadających zbiornik na wodę. 

Pojemność: 1,0 dm3 Płyn do mycia naczyń

Świetny płyn do mycia naczyń o delikatnych zapachach. Znakomicie się pieni, jest bardzo wydajny i ekonomiczny w użyciu. Płyn do naczyń Phenix skutecznie czyści tłuszcz oraz wszelkie codzienne zabrudzenia naczyń i sztućców. Produkt nadaje się także do przecierania i mycia blatów kuchennych. Ułatwia również spieranie tłustych plam z tkanin.

Pojemność: 1,0 dm3  oraz  5,0 dm3Płyn do płukania tkanin

Wydajny, ekonomiczny płyn, zalecany do płukania wszystkich rodzajów tkanin. Nadaje wyjątkową miękkość i puszystość płukanym tkaninom, oraz świeży, trwały zapach. Wyrób jest przyjazny dla środowiska.

Pojemność: 2,0 dm3 


płyn uniwersalny nowy


Uniwersalny płyn do czyszczenia powierzchni

Skuteczny i bardzo wydajny uniwersalny płyn do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Dzięki nowoczesnej formule usuwa większość plam i zabrudzeń.

Pojemność: 1,0 dm3Płyn do czyszczenia grilla i kominka

Płyn ten został przeznaczony do usuwania silnych zabrudzeń z grilla i kominka. Dobrze nadaje się do usuwania tłuszczu oraz sadzy z szyb i powierzchni metalowych.

Pojemność: 0,5 dm3